Рус Укр Eng Tür

Про нас

Портал оренди добових апартаментів LX.UA заснований фахівцями в сфері нерухомості, які мають 30-ти річний стаж роботи на ринку нерухомості України.

Даний ресурс створений з метою полегшити пошук житла подобово у всіх містах України. Ми прагнемо бути першими в сфері надання якісних послуг для користувачів ресурсу LX.UA - як для власників апартаментів подобово, так і для користувачів, які шукають житло подобово.

На сайті представлені апартаменти різного рівня комфорту, ціни, в різних регіонах і районах міст України. Ми намагаємося знайти підхід до кожного користувача ресурсу і готові вдосконалити свої послуги, в разі необхідності, на першу ж вимогу.

На сайті представлені квартири подобово від власників, які цінують кожного клієнта і готові докласти максимум зусиль, щоб забезпечити гостям комфортне проживання.

Серед наших постійних клієнтів великі іноземні та українські компанії, посольства і міжнародні організації.

На порталі LX.UA працюють тільки професіонали - фахівці ринку нерухомості України. Наш колектив повний свіжих ідей та амбіцій. Ми пишаємося нашою професією і завжди раді допомогти Вам у виборі квартири подобово.