Рус Укр Eng Tür

Правила публікації апартаментів подобово на сайті LX.UA

1. Апартаменти на сайті можуть додавати виключно господарі або представники власників, які не стягують додаткових комісій з орендаря.

2. При додаванні апартаментів обовязковим є заповнення всіх даних. Зверніть увагу на заповнення опису ваших апартаментів: опишіть якнайповніше характеристики апартаментів - внутрішній інтерєр, інфраструктуру, характеристики будинку (поверх / поверховість, наявність консьєржа, охорони, парковки), додаткові послуги (інтернет Wifi або провідний, кабельне або супутникове телебачення), наявність побутової техніки та ін

3. До публікації приймаються оголошення з реальними фотографіями апартаментів, також розмір фотографій повинен бути не дуже маленьким. Оптимальний розмір фотографії 800 на 600 пікселів.

4. Дублювання апартаментів не дозволяється. Апартаменти публікуються один раз, Ви можете змінювати опис, ціну в панелі користувача.

5. Обовязковим є ведення календаря зайнятості апартаментів.

6. Якщо вартість апартаментів змінюється протягом року залежно від сезону - змінюйте ціни в тарифній сітці апартаментів.

7. Після отримання заявки на бронювання апартаментів обовязково напишіть відповідь клієнту протягом 24 годин після отримання запиту.

8. Забороняється в опис апартаментів додавати відкриті і приховані посилання на персональні сторінки і сайти, а також додавати фотографії з логотипами сайтів.