Рус Укр Eng Tür

Київ - історія Києва та інша корисна інформація про місто

Київ - місто-герой і столиця України - величний Київ є найбільшим містом своєї країни.
Він розкинувся по берегах гордого Дніпра, що пустив свої води далеко уздовж Білорусії і Росії.
Красотами своїми він затьмарить багато російських міст, а статус центру Культури притягує все більше гостей і туристів для ознайомлення з історією міста і його пам'яток.
На сьогоднішній день Київ є шостим по населенню містом в Європі.
За статистичними даними Головного управління на початок 2012 року чисельність населення Києва усередині наближалося до 3 000 000 осіб.

Історія Києва
Історія Києва, побудована на красивих легендах і найцікавіших, майже біблійних епізодах, не встановлена ​​до кінця за фактами свого походження. Засновниками великого граду були три брати Кий, Щек і Хорив і з ними їхня сестра, Либідь.
Інтерпретації історичних хронік губляться у своїх розповідях про міфологічну появу братів і сестри Кийя: ніби як, Князь був один, а родичів придумали для краси. Деякі літописи стверджують, що Кий і його команда прибули з перси, наступні розповідають про те, що і князем він не був, а завойували Київ град піратська банда. Деякі достовірні документи повідомляють, що Либідь не була сестрою засновників міста, а була при їхньому супроводі, не зумівши вибрати чиєю дружиною бажає бути.
Реальною залишилася сама точка заснування міста. На Подолі гора Кияниця - була першим троном старшого брата Кия, на ній він сів правити. Відповідно, існуючі Щековиця і Хоревиця - це трони двох його братів.
А на честь сестри названа річка, яку туристам намагаються не показувати - хвалитися нема чим. Можливо, незабаром трапиться виконання слова народного, де йшлося: «Перш Либідь зсохнеться, ніж жінка Києвом правити буде» така оповідь пішла після княгині Ольги, яка стала до цього часу останньою княжною, в руках якої був місто-герой.

Райони Києва
Столицею незалежної держави України Київ став зовсім недавно, з 1991 року.
Саме місто, як пазл складений з кількох районів, розташованих по берегах Дніпра. Всього їх десять.
На правому березі районів значно більше: це Голосіївський та Солом'янський райони, потім Святошинський, Оболонський, Подільський, Печерський і Шевченківський райони.
По ліву строну річки Дарницький район, Дніпровський і Деснянський.
На думку багатьох киян жити краще на лівому березі, а працювати на правому. По весні лівий берег менше затоплює й самі райони через менше населення, більш тихі, спокійні, охоплені таємницями природи і красою паркових зон. У зв'язку з великим вибором транспорту всіх можливих видів і не маючи проблем з пересуванням, можна жити на лівому березі, а правий відвідувати для роботи або зустрічей.

Транспорт у Києві
З транспортом в Києві проблем не буває ніколи. Пересування по небу з комфортним приземленням забезпечують три чималеньких аеропорти. В першу чергу хочеться сказати про Міжнародний аеропорт Бориспіль. Він розташований приблизно в 20 км східніше, ніж в'їзд до Києва.
Бориспіль - це київська область і, якщо вам, по якимось причинам не вигідно їхати в самий центр, ви без особливих зусиль можете зняти будь-який вподобаний вам готель, для тимчасового проживання і огляду визначних пам'яток і області, і столиці. І, навіть якщо ви не любите жити в готельних номерах, до ваших послуг квартири подобово в Києві або Борисполі, які ви зможете вибрати з представленого на нашому порталі каталозі.
Багато туристів стверджують, що такий маршрут виявився цікавішим і дешевшим, ніж замовні квитки і прив'язка до готелів куди входять в оплату сніданки і вечері. У квартирі ти відданий самому собі. Спати можна, скільки дозволить організм, екскурсії замовляти в численних агентствах або влаштовувати їх самостійно.
Кияни дуже гостинний і усміхнений народ. Вам ніколи не відмовлять у допомозі, дадуть відповіді на запитання, і навіть покажуть пам'ятки міста, якими вони пишаються.
Якщо ж вам необхідно перебувати в центрі столичних подій, то ласкаво просимо в Міжнародний аеропорт Київ (Жуляни). Він знаходиться в декількох хвилинах від центру міста, дуже зручний для відряджень і ділових перельотів. Гостомель - це вантажний аеропорт.
У 60-х роках було проведено відкриття метрополітену. Фунікулери, тролейбуси, трамваї і, звичайно, автобуси - не є проблемою для столиці України.
Для вдалого зв'язку з приміськими територіями активно рухаються по рівних дорогах Києва маршрутні таксі, що займаються доставкою пасажирів у пункт призначення без пересадок за більш короткий термін і меншу плату, ніж таксі.

Kiev_meydan_fotograf