Рус Укр Eng Tür

Відпочинок в Алушті

Місто Алушта заворожує всіх туристів, які приїхали на відпочинок до Криму, своїми красотами і зручним місцезнаходженням. Велика Алушта простягнулася вздовж берега Криму з півдня на 49 кілометрів на захід від селища Партеніт до селища Привітне зі сходу. Це найдоступніший район, сюди без проблем їздить будь-який транспорт - можна дістатися на велосипеді, верхи на коні, можна дійти пішки.

Зручне розташування Алушти, по краях якої стоять Кримські гори - все це створює помірно-вологий клімат і захищає Алушту від холодних вітрів. Влітку тут постійно гуляють бризи: удень цілюще кримське повітря з моря непомітно лікує приїжджих і жителів цього чудового місця, а вечорами долина наповнюється прохолодним чистим повітрям з ароматом гірських трав і лісів. Пляж в Алушті з гальки, який поділений хвилерізами на сектори. Там стоять тіньові навіси, лежаки і взагалі все, що потрібно для відпочинку на морі. У пансіонатів і санаторіїв Алушти є свої власні пляжі для відпочиваючих. Пляжі Алушти умовно поділяють на зони: східна набережна, де крім пляжів є ще й тенісні корти зі спортивними майданчиками; в центрі міста міські пляжі і західна набережна, яка непомітно переходить в Професорський куточок - це курортний район Алушти. Східна набережна закінчується нудистським пляжем, за яким відразу ж починається містечко курортних елінгів. По всій західній набережній знаходяться кафе, елітні готелі, міні-готелі і пансіонати Алушти. Є в Алушті і свій аквапарк.

Приїхати до Алушти можна в будь-який час року, багато пансіонати і санаторії тут пропонують своїм гостям лікувальні та оздоровчі програми, а також можливість відвідати криті басейни і СПА-комплекси. Природно, найбільше сюди приїжджають відпочивати саме влітку. Тривалість купального сезону триває з кінця травня до початку жовтня. Іноді «оксамитовий» сезон закінчується тільки в листопаді. Восени відпочинок тут корисний для оздоровлення всього організму. Прогулянки уздовж берега під час штормів позитивно діють на ендокринну та дихальну систему. Це природне заповнення нестачі йоду і інших важливих елементів. Взимку готелі тут на вихідних переповнені туристами з великих міст Росії та України, а пансіонати з базами відпочинку зайняті спортсменами, які тренуються і влаштовують спортивні збори в Алушті.

Екскурсійні фірми Алушти завжди запропонують вам екскурсію по Криму на будь-який смак. Для любителів прогулюватися по морю доступні морські прогулянки уздовж мальовничого берега Криму, де ще можна порибалити або покупатися у відкритому морі. Доступно безліч видів активного відпочинку: катання на квадроциклах та джипах, прогулянки верхи на коні в горах демедж, відпочинок на озері Парагильмен, водні мотоцикли, дайвінг, катамарани і багато іншого. Також бажаючі можуть записатися на пізнавальні екскурсії по палацах, музеях і парках.

Щоб Ваш відпочинок пройшов вдало рекомендуємо винайняти квартири подобово в Алушті. На нашому сайті рекламуються варіанти апартаментів у різних куточках міста самими господарями. Вдалого Вам відпочинку та приємних вражень!